Privé villa Toscane kust Verdi-Gona

Villa (14 slaapkamers) met privé zwembad en buitenjacuzzi voor 28 personen

0 reviews

  • Buitenjacuzzi
  • Zwembad voor privé gebruik
  • Diner/catering op locatie
  • Internet/ Wifi
  • Airconditioning
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Huisdieren geaccepteerd
  • 28 personen
  • 14 slaapkamers
  • 13 badkamers
  • Terras

Omschrijving

Villa (14 slaapkamers) met privé zwembad en buitenjacuzzi voor 28 personen

Lees meer over Privé villa Toscane kust Verdi-Gona

Villa (14 slaapkamers) met privé zwembad en buitenjacuzzi voor 28 personen

Welkom bij het betoverende kasteel, waar u kunt genieten van een vorstelijk verblijf met 20 tot 28 personen! Betreed de majestueuze begane grond van de villa en laat u betoveren door de prachtige salons, rijk gedecoreerd met antiek meubilair dat de unieke stijl van het kasteel weerspiegelt. Bewonder de grandeur van de grote hal, versierd met schitterende antieke schilderijen en wapenschilden. Hier ontdekt u drie weelderige zitkamers, twee met gezellige open haarden en banken om heerlijk te ontspannen, en een met Sky TV, dvd-speler en hifi-muziek voor entertainment. Er is zelfs een stijlvolle leestafel met een antiek houten bureau voor momenten van rust. De professionele keuken is volledig uitgerust en naastgelegen vindt u een praktische kamer met een koelkast en alle benodigdheden voor maaltijdservice. De prachtige eetkamer met open haard en versierd met fresco's en majolica-tegels biedt een elegante ambiance voor gezellige diners, rondom een ruime rechthoekige tafel om samen te genieten. Verken de betoverende kamers van het kasteel, bereikbaar via de statige trappen die leiden naar de midden-, boven- en torenverdiepingen. Hier ontdekt u de 13 karakteristieke kamers, elk met een eigen unieke charme. Er zijn 7 tweepersoonsslaapkamers, 5 suites en een majestueuze Grand Duke Master-suite. Elke kamer is smaakvol ingericht met verschillende kleurenschema's, handgeschilderde plafonds, fresco's en een overvloed aan antieke details. Moderne gemakken zoals airconditioning, digitale tv en snelle wifi-verbinding zorgen voor het ultieme comfort. De wifi-internetverbinding strekt zich zelfs uit over de hele villa, de rozentuin en het zwembad. Geniet van de prachtige volgroeide tuinen rondom het kasteel, met als hoogtepunt de roze achtertuin. Hier kunt u zalig dineren aan de rechthoekige marmeren tafel en ontspannen in de buitenwoonkamer, omgeven door comfortabele banken en parasols, terwijl u geniet van het schitterende uitzicht op de rozentuin. Ontdek de originele stenen trap die leidt naar het privézwembad van de villa, gelegen op een idyllische locatie onder de schaduw van pijnbomen en met uitzicht op de olijfgaard. Het zwembad (12m x 6m, diepte van 1.20m tot 2.20m) is voorzien van een verkwikkende hot tub. Voor uw gemak en plezier biedt ons toegewijde personeel diverse diensten, waaronder cateringorganisatie voor lunches en diners, wasserette, extra schoonmaak en zelfs spannende dagtochten en excursies.Een belangrijk detail: om uw verblijf nog comfortabeler te maken, wordt de keuken enkel bediend door ons professionele horecapersoneel en is deze niet toegankelijk voor gasten.Stap binnen in een sprookjesachtige wereld van elegantie en luxe. Boek nu uw koninklijke verblijf in het kasteel van Magona en creëer herinneringen voor het leven!

Deze woning is ook zeer geschikt om jullie bruiloft te vieren. Voor een indicatie van de prijzen van de trouwservices kijkt u hier

Afstanden: Campiglia Marittima

Faciliteiten (Al dan niet tegen betaling. Voor extra kosten zie tab prijzen)

  • Infinity pool (6x12m 01/05-30/10 kan soms op verzoek eerder open of later dicht)
  • Jacuzzi
  • Barbecue
  • Internet
  • Airconditioning
  • Wasmachine
  • Afwasmachine
  • Horren
  • Huisdieren geaccepteerd
Lees minder over Privé villa Toscane kust Verdi-Gona


Indeling Villa

Aantal personen
28
Aantal slaapkamers
14
Aantal badkamers
13
Verdieping
BG, 1e, 2e
Terras
Ja

Beschikbaarheid

Weekprijzen 2025

  Seizoen
TypePersonenLaagMiddenHoog
05/04-03/05
27/09-25/10
03/05-31/0531/05-27/09
Villa (10 slaapkamers)
20
€ 13.300,-€ 16.100,-€ 19.950,-
12 slaapkamers
24
€ 14.700,-€ 17.500,-€ 21.000,-
14 slaapkamers
28
€ 16.100,-€ 19.250,-€ 23.100,-
Bijkomende kosten
Administratiekosten
verplicht
€ 40,-
Bed&Badlinnen
inclusief
Borg (met creditcard)
verplicht
€ 2.000,-
Eindschoonmaak
inclusief
Welkom drankje
inclusief
Ontbijt
inclusief
Continentaal ontbijt
Gas water, elektriciteit
verplicht
€ 1.500,-
Personeel
inclusief
1 butler
1 tuinman (tevens zwembad)
2/3 kamermeisjes voor dagelijkse schoonmaak
Concierge service van 9.30-13.30 uur
Keukenschoonmaak [bij eigen gebruik keuken]
optioneel
€ 80,- per maaltijd

Let op:

  • Getoonde prijzen zijn indicatief. De exacte prijzen zijn op aanvraag en kunnen per week verschillen.
  • De dagprijs kan hoger uitvallen dan de weekprijs gedeeld door 7.
  • Verwarming: naar verbruik (let op: verwarming is erg duur in Italië, meestal rond € 4,- per m3).
  • Notes from Italian Tourist Board: A number of Italian municipalities have opted to apply the recently introduced tourist tax. Tax rates and regulations vary in different places, but this tax if any must be paid directly by tourists at their hotels/villa/residence.

Locatie

Hieronder ziet u de regio waar deze locatie zich bevindt. Let wel: de punaise is absoluut geen exacte locatievinder, maar een indicatie waar deze locatie zich ongeveer bevindt (binnen een straal van 30km). Door in en uit te zoomen vergroot of verkleint u het gebied en kunt u de plaatsjes zoals aangegeven in de tekst makkelijker vinden.

Faciliteiten

    • Buitenjacuzzi

      Buitenjacuzzi

    • Zwembad voor privé gebruik

      Zwembad voor privé gebruik

    • Diner/catering op locatie

      Diner/catering op locatie

    • Internet/ Wifi

      Internet/ Wifi

    • Airconditioning

      Airconditioning

    • Afwasmachine

      Afwasmachine

    • Wasmachine

      Wasmachine

    • Huisdieren geaccepteerd

      Huisdieren geaccepteerd

Reviews

Schrijf een review