Privé villa Marche/Marche kust Los-Gio-Ada

Villa (8 slaapkamers) met privé zwembad voor 16 personen

0 reviews

  • Zwembad voor privé gebruik
  • Zee binnen 30km
  • Panoramisch gelegen
  • Internet/ Wifi
  • Airconditioning
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Huisdieren geaccepteerd
  • 16 personen
  • 8 slaapkamers
  • 9 badkamers
  • Terras

Omschrijving

Villa (8 slaapkamers) met privé zwembad voor 16 personen

Lees meer over Privé villa Marche/Marche kust Los-Gio-Ada

Villa (8 slaapkamers) met privé zwembad voor 16 personen

Betoverende luxe Italiaanse villa gelegen in het hart van Le Marche, omringd door de prachtige heuvels van Aso Valley. Deze charmante villa combineert een traditionele boerderijstijl met eigentijds comfort, ideaal voor exclusieve retraites, familiebijeenkomsten of vriendengroepen die samen kostbare herinneringen willen creëren. De villa biedt een adembenemend uitzicht, met weelderige groene heuvels, olijfgaarden en fruitbomen die rust en privacy bieden. Op korte afstand vind je de betoverende kust, middeleeuwse steden en boeiende kunstroutes, perfect voor ontdekkingsreizigers.

De goed onderhouden tuin herbergt een 12x5 meter zoutwaterzwembad, een buitenkeuken en een barbecue, ideaal voor ontspannen avonden met familie en vrienden. Het hoofdhuis biedt talloze gezellige gemeenschappelijke ruimtes, waaronder een woonkamer met een knapperend haardvuur, eetkamer, volledig uitgeruste keuken en een aangepaste badkamer voor mindervaliden. De eerste verdieping beschikt over vijf ruime slaapkamers met eigen badkamers, waarvan één kamer een loft heeft met twee eenpersoonsbedden, perfect voor gezinnen met kinderen.

Het charmante bijgebouw biedt een privéflat met een kitchenette, een romantische slaapkamer met een luxueus bubbelbad, een badkamer en een loft met een kingsize bed. Hier kun je optimaal genieten van comfort en privacy. Deze villa in Le Marche is een onvergetelijke bestemming, waar tijdloze schoonheid en moderne luxe samenkomen voor een droomvakantie vol gastvrijheid en rust.

Afstanden: Monterubbiano- Cupra Marttima (strand) 25minuten

Faciliteiten (al dan niet tegen betaling. Voor de extra kosten zie tab prijzen):

  • Zwembad (zout water)
  • Bubbelbad
  • Internet
  • Airconditioning
  • Wasmachine 
  • Vaatwasser
  • Muggennetten
  • Open haard
  • Barbecue
  • Parkeerplaats (voor 4 auto's)
  • Droger
  • Huisdieren geaccepteerd
Lees minder over Privé villa Marche/Marche kust Los-Gio-Ada


Indeling Villa

Aantal personen
16
Aantal slaapkamers
8
Aantal badkamers
9
Verdieping
BG, 1e, 2e
Terras
Ja

Beschikbaarheid

Weekprijzen 2024

  Seizoen
TypePersonenLaagMiddenHoog
10/01-07/06
28/09-02/04
08/06-28/06
14/08-27/09
20/07-23/08
Villa
16
€ 4.900,-€ 6.500,-€ 10.400,-
Bijkomende kosten
Administratiekosten
verplicht
€ 40,-
Bed&Badlinnen
inclusief
Borg
verplicht
€ 1.000,-
Eindschoonmaak
inclusief
Extra linnenwissel
optioneel
€ 300,-
Extra schoonmaak
optioneel
€ 150,-
Oplaadpunt
optioneel
Naar verbruik

Let op:

  • Getoonde prijzen zijn indicatief. De exacte prijzen zijn op aanvraag en kunnen per week verschillen.
  • De dagprijs kan hoger uitvallen dan de weekprijs gedeeld door 7.
  • Verwarming: naar verbruik (let op: verwarming is erg duur in Italië, meestal rond € 4,- per m3).
  • Notes from Italian Tourist Board: A number of Italian municipalities have opted to apply the recently introduced tourist tax. Tax rates and regulations vary in different places, but this tax if any must be paid directly by tourists at their hotels/villa/residence.

Locatie

Hieronder ziet u de regio waar deze locatie zich bevindt. Let wel: de punaise is absoluut geen exacte locatievinder, maar een indicatie waar deze locatie zich ongeveer bevindt (binnen een straal van 30km). Door in en uit te zoomen vergroot of verkleint u het gebied en kunt u de plaatsjes zoals aangegeven in de tekst makkelijker vinden.

Faciliteiten

    • Zwembad voor privé gebruik

      Zwembad voor privé gebruik

    • Zee binnen 30km

      Zee binnen 30km

    • Panoramisch gelegen

      Panoramisch gelegen

    • Internet/ Wifi

      Internet/ Wifi

    • Airconditioning

      Airconditioning

    • Afwasmachine

      Afwasmachine

    • Wasmachine

      Wasmachine

    • Huisdieren geaccepteerd

      Huisdieren geaccepteerd

Reviews

Schrijf een review