Privé villa Umbria Noord Los-Gio-Lisa
Villa (4 slaapkamers) met privé zwembad voor 8 personen
Omschrijving
Villa (4 slaapkamers) met privé zwembad voor 8 personen
Stap binnen in de betoverende wereld van deze villa! Deze oase van weelde is volledig omringd door weelderige natuur en bereikbaar via een schilderachtige met bomen omzoomde laan, die je rechtstreeks leidt naar de adembenemende buitentuin. Geniet van een uniek panorama over de Val Tiberina, terwijl je omringd wordt door de rust van een kastanjebos en een charmante olijfboomgaard.
Lees meer over Privé villa Umbria Noord Los-Gio-LisaVilla (4 slaapkamers) met privé zwembad voor 8 personen
Stap binnen in de betoverende wereld van deze villa! Deze oase van weelde is volledig omringd door weelderige natuur en bereikbaar via een schilderachtige met bomen omzoomde laan, die je rechtstreeks leidt naar de adembenemende buitentuin. Geniet van een uniek panorama over de Val Tiberina, terwijl je omringd wordt door de rust van een kastanjebos en een charmante olijfboomgaard.
Met 4 prachtig ingerichte slaapkamers, waaronder 3 ruime tweepersoonskamers en een speelse kamer met een stapelbed, biedt de villa comfortabele accommodatie voor maximaal 8 gasten. Ontspan in stijl, want deze kamers worden bediend door 2 eigentijdse badkamers.
Het hoogtepunt van deze villa? Ongetwijfeld het weelderige zwembad van 6x12 meter dat je verfrissing biedt op zomerse dagen. Zelfs op meer dan 300 meter boven zeeniveau blijft de omgeving aangenaam koel dankzij de weelderige boombedekking. Buiten vind je een overdekt terras met sfeervolle zitjes en een barbecue gedeelte met een authentieke houtoven, waardoor buiten dineren een ware culinaire ervaring wordt.
Gelegen op de grens van Toscane, op slechts 20 minuten rijden van het pittoreske Cortona en een korte afstand van het betoverende Trasimeense Meer, is de villa het perfecte startpunt voor boeiende excursies naar kunststeden zoals Perugia en Arezzo. Ervaar het beste van het Italiaanse leven in deze droomvilla!
Afstanden: San leo Basia 8km- Citta di Castello 17km- Perugia 50km
Faciliteiten (al dan niet tegen betaling, voor extra kosten zie tab prijzen):
- Zwembad (6x12m mei-okt, kan soms op verzoek eerder open of later dicht)
- Internet
- Barbecue
- Airconditioning
- Wasmachine
- Droger
- Afwasmachine
- Tafeltennis
- Huisdieren toegestaan
Indeling Villa
Weekprijzen 2024
Seizoen | ||||
---|---|---|---|---|
Type | Personen | Laag | Midden | Hoog |
8 | 27/07-28/06 14/09-27/09 | 06/07-12/07 31/08-06/09 | 20/07-23/08 | |
8 | € 2.950,- | € 3.600,- | € 4.200,- |
Administratiekosten | verplicht | € 40,- |
Bed&badlinnen | inclusief | |
Borg | verplicht | € 500,- |
Eindschoonmaak | verplicht | € 250,- |
29/06-05/07 & 07/09-13/09 € 3.200,-
13/07-19/07 & 24/08-30/08 € 3.900,-
Let op:
- Getoonde prijzen zijn indicatief. De exacte prijzen zijn op aanvraag en kunnen per week verschillen.
- De dagprijs kan hoger uitvallen dan de weekprijs gedeeld door 7.
- Verwarming: naar verbruik (let op: verwarming is erg duur in Italië, meestal rond € 4,- per m3).
- Notes from Italian Tourist Board: A number of Italian municipalities have opted to apply the recently introduced tourist tax. Tax rates and regulations vary in different places, but this tax if any must be paid directly by tourists at their hotels/villa/residence.
Locatie
Hieronder ziet u de regio waar deze locatie zich bevindt. Let wel: de punaise is absoluut geen exacte locatievinder, maar een indicatie waar deze locatie zich ongeveer bevindt (binnen een straal van 30km). Door in en uit te zoomen vergroot of verkleint u het gebied en kunt u de plaatsjes zoals aangegeven in de tekst makkelijker vinden.
Faciliteiten
Zwembad voor privé gebruik
Panoramisch gelegen
Internet/ Wifi
Airconditioning
Afwasmachine
Wasmachine
Ping-pong tafel
Huisdieren geaccepteerd
Vrije aankomst dag v.a. 7 dagen
Reviews
Schrijf een review