Privé villa Piemonte Inter-Rina
Villa (5 slaapkamers) voor 10 personen met privézwembad
Omschrijving
Villa (6 slaapkamers) voor 10 personen met privézwembad
Deze sfeervolle en ruime villais de perfecte keuze voor een ontspannen vakantie in een rustige en landelijke omgeving. Het huis is smaakvol ingericht en biedt een combinatie van modern comfort en authentieke charme, waardoor u zich meteen thuis zult voelen. Omringd door een uitgestrekt terrein van 5.000 m² met een prachtig onderhouden tuin en een privézwembad, kunt u genieten van volledige rust en privacy.
Lees meer over Privé villa Piemonte Inter-RinaVilla (6 slaapkamers) voor 10 personen met privézwembad
Deze sfeervolle en ruime villais de perfecte keuze voor een ontspannen vakantie in een rustige en landelijke omgeving. Het huis is smaakvol ingericht en biedt een combinatie van modern comfort en authentieke charme, waardoor u zich meteen thuis zult voelen. Omringd door een uitgestrekt terrein van 5.000 m² met een prachtig onderhouden tuin en een privézwembad, kunt u genieten van volledige rust en privacy.
Het huis beschikt over een ruime woonkamer met een open haard, een tv en een stereo-installatie, ideaal voor gezellige avonden. De eetkamer met een grote eettafel biedt voldoende ruimte voor gezamenlijke maaltijden, terwijl de volledig uitgeruste keuken, met onder andere een oven, vaatwasser, magnetron en espressomachine, uitnodigt tot het bereiden van heerlijke gerechten. Op de begane grond vindt u ook een slaapkamer met een comfortabel tweepersoonsbed, evenals een woon-/slaapkamer met een tweepersoons slaapbank, een kookhoek en een extra eettafel. De bovenverdieping biedt drie sfeervolle slaapkamers met tweepersoonsbedden, elk met een eigen badkamer. Eén van de kamers heeft zelfs een open haard en een luxe badkamer met een bad, douche en dubbele wastafels.
De buitenruimte is een waar paradijs. Het grote zwembad, omgeven door ligstoelen en een buitendouche, biedt verfrissing op warme dagen. De tuin met gazon en bomen biedt volop schaduw en rust, terwijl het terras en de patio met comfortabele tuinmeubelen perfect zijn voor ontspanning in de open lucht. Voor de liefhebbers van koken en grillen zijn er een barbecue en een grill beschikbaar. Kinderen kunnen zich uitleven met tafeltennis of genieten van de ruime tuin.
De ligging van de cottage biedt een ideale mix van rust en nabijheid van culturele en recreatieve activiteiten. U bevindt zich op korte afstand van charmante stadjes zoals Tortona en Novi Ligure, en bekende bezienswaardigheden zoals het Castello di Leonardo da Vinci. Golfliefhebbers kunnen hun hart ophalen op een golfbaan met 36 holes, op slechts een klein eindje rijden. Voor strandliefhebbers is de kust eenvoudig bereikbaar, zodat u tijdens uw verblijf kunt genieten van zowel het platteland als de zee.
Afstanden: Centrum en treinstation Tortona ca 11km, Supermarkt (Novi Ligure) ca 9km, vliegveld Genua ca 70km.
Faciliteiten: (al dan niet tegen betaling; voor eventuele extra kosten zie "tab" prijs)
- Privé zwembad (12x6m, 01/05-30/09)
- Buitendouche
- WiFi
- Open haard
- Wasmachine
- Afwasmachine
- Barbecue
- Pizzaoven
- Tafeltennistafel
- Babybed en kinderstoel
- Huisdieren toegestaan
Indeling IT1560.602.1
Weekprijzen 2025
Seizoen | ||||
---|---|---|---|---|
Type | Personen | Laag | Midden | Hoog |
April-Mei-Okt | Juni-Sept | Juli-Aug | ||
it1560.602.1 | 10 | € 2.737,- | € 2.799,- | € 3.599,- |
Administratiekosten | verplicht | € 40,- |
Bed- en badlinnen | inclusief | Wekelijks |
ERV annuleringsverzekering | inclusief | |
Eindschoonmaak | inclusief | |
WiFi | inclusief | |
Babybed en kinderstoel | inclusief | |
Borgsom | verplicht | € 500,- |
Elektriciteit | inclusief | |
Huisdier (max 1) | optioneel | € 30,- |
Let op:
- Getoonde prijzen zijn indicatief. De exacte prijzen zijn op aanvraag en kunnen per week verschillen.
- De dagprijs kan hoger uitvallen dan de weekprijs gedeeld door 7.
- Verwarming: naar verbruik (let op: verwarming is erg duur in Italië, meestal rond € 4,- per m3).
- Notes from Italian Tourist Board: A number of Italian municipalities have opted to apply the recently introduced tourist tax. Tax rates and regulations vary in different places, but this tax if any must be paid directly by tourists at their hotels/villa/residence.
Locatie
Hieronder ziet u de regio waar deze locatie zich bevindt. Let wel: de punaise is absoluut geen exacte locatievinder, maar een indicatie waar deze locatie zich ongeveer bevindt (binnen een straal van 30km). Door in en uit te zoomen vergroot of verkleint u het gebied en kunt u de plaatsjes zoals aangegeven in de tekst makkelijker vinden.
Faciliteiten
Zwembad voor privé gebruik
Panoramisch gelegen
Golf binnen een half uur
Internet/ Wifi
Afwasmachine
Wasmachine
Huisdieren geaccepteerd
Reviews
Schrijf een review