• Zwembad voor privé gebruik
  • Panoramisch gelegen
  • Internet/ Wifi
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Huisdieren geaccepteerd

Locatie met 2 appartementen Umbria Noord Los-Gio-Ucio

Villa (9 slaapkamers) met privé zwembad voor 21 personen
    Intro

    Villa (9 slaapkamers) met privé zwembad voor 21 personen

    Deze schitterende borgo, bestaande uit enkele privéwoningen, ligt in een prachtig gerestaureerd dorp te midden van het betoverende Umbrische heuvellandschap. Hier ervaart u het leven in harmonie met de natuur, terwijl u geniet van een panoramisch zwembad van 14 x 6 meter dat exclusief is gereserveerd voor gasten. De accommodatie biedt plaats aan maximaal 21 personen in 9 comfortabele kamers met 8 badkamers, ideaal voor families of groepen vrienden die privacy en ontspanning combineren met gezellig samenzijn.

    De borgo omvat twee onafhankelijke huizen: een ruime woning met plaats voor 15 personen en een tweede huis voor 10 personen, elk met een eigen tuin en volledig ingerichte keukens voorzien van moderne gemakken zoals een vaatwasser, oven en koel-vriescombinatie. De grote woning biedt 6 slaapkamers, 5 badkamers en een sfeervolle woonkamer met houtkachel, terwijl het kleinere huis, dichter bij het zwembad, 3 slaapkamers en een slaapbank biedt. De ruime woonkamer in het tweede huis is ideaal voor gezamenlijke diners tot wel 20 personen.

    Met een perfecte mix van comfort, authentieke charme en een adembenemende natuurlijke omgeving is deze borgo een unieke bestemming voor een onvergetelijke vakantie. Of u nu ontspant bij het zwembad, dineert in de schaduw van de tuin of de omgeving verkent, dit dorp biedt alles wat u nodig heeft voor een vakantie vol rust, gezelligheid en plezier.

    Toegang voor gasten: Gasten hebben de mogelijkheid om de volledige accommodatie en het zwembad exclusief te gebruiken, evenals de tuin.

    Andere dingen om te onthouden: Voor winterreserveringen (van oktober tot april) wordt de verwarming berekend op basis van het werkelijk verbruikte aantal kubieke meters.

    Gasten hebben de hele locatie (zwembad, huizen en tuin) voor hun eigen gebruik.
    Merk op dat de huizen op 30 meter van elkaar liggen en daarom kunnen andere mensen in de buurt zijn in het gehucht.

    Afstanden: San Giustino

    Faciliteiten (al dan niet tegen betaling. Voor de extra kosten zie tab prijzen):

    • Zwembad (14x6m Open mei-sept, kan soms op verzoek eerder open of later dicht)
    • Internet
    • Wasmachine
    • Afwasmachine
    • Hangmat
    • Barbecue
    • Huisdieren geaccepteerd
    • Informatie op de website
      Wij proberen de informatie zo accuraat mogelijk te houden. Informatie, beschikbaarheid en prijzen zijn echter onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Informeer u vooraf over zaken die voor u van belang zijn tijdens uw vakantie, zoals bereikbaarheid, ligging, airco, en internet, en dergelijke. Stel uw vragen om teleurstelling of tegenvallers ter plaatse te voorkomen, per mail voorafgaande aan de boeking, [email protected] en wij beantwoorden al uw vragen binnen 24 uur.
       
    • Zwembad
      Houd er rekening mee dat voor accommodaties met een zwembad de periode dat de zwembaden open zijn over het algemeen van mei tot oktober is, afhankelijk van de weersomstandigheden. Sommigen van hen kunnen ervoor en of erna nog geopend zijn, dus als u buiten het hoogseizoen reist check dit bij ons voorafgaande aan de boeking.
       
    • Bereikbaarheid huizen
      Let op, vele huizen hebben fraaie vergezichten, dit kan betekenen dat het laatste stuk van de weg niet geasfalteerd is (strada bianca). Sommige Nederlandse chauffeurs of lage auto’s kunnen dit als minder fijn ervaren, vraag ons hier naar, wij kunnen adviseren, daar we de meeste locaties kennen.
       
    • Internetverbinding
      Is er een internetverbinding aangegeven op onze websitepagina met het volgende icoontje:  Dan kan dit Wifi of Mifi zijn (te gebruiken met iPhone) of via een internetsleutel (te gebruiken met een computer). Het betreft echter eenoptionele service en kan niet gegarandeerd worden vanwege de infrastructuur ter plaatse. Is internet heel erg belangrijk voor u, vraag ons dan voor u gaat boeken welk type internet het betreft, maar besef te allen tijde dat de snelheid en verbinding nooit is zoals in Nederland.
       
    • Airconditioning
      Als er airco staat aangegeven op onze website betekent dit niet altijd dat er airco in alle ruimtes is, vraag ons hiernaar.

    Villa

    Het gehucht is geschikt voor maximaal 21 personen in 9 slaapkamers, heeft 8 badkamers en is ideaal voor gezinnen of groepen gezinnen en vrienden die een vakantie willen doorbrengen ondergedompeld in de natuur tussen privacy en plezier.
    Het "Casa Grande" is geschikt voor maximaal 15 personen in 6 slaapkamers met 5 badkamers. De kamers zijn 5 tweepersoonsbedden en een met twee eenpersoonsbedden.
    De "Casa di Sopra" biedt plaats aan maximaal 10 personen in 3 slaapkamers met een slaapbank in de woonkamer.

    Aantal personen
    21
    Aantal slaapkamers
    9
    Aantal badkamers
    8
    Verdieping
    BG, 1e
    Terras
    Ja
    Aantal personen
    21

    Weekprijzen 2024

      Seizoen
    TypePersonenLaagMiddenHoog
    10/01-07/06
    28/09-31/12
    08/06-28/06
    14/09-27/09
    20/07-23/08
    Villa
    21
    € 3.500,-€ 4.200,-€ 6.200,-
    Bijkomende kosten
    Administratiekosten
    verplicht
    € 40,-
    Bed&Badlinnen
    inclusief
    Borg
    verplicht
    € 500,-
    Eindschoonmaak
    verplicht
    € 450,-

    29/06-05/07 & 07/09-13/09 € 4.600,-

    06/07-12/07 & 31/08-06/09 € 5.250,-

    13/07-19/07 & 24/08-30/08 € 5.600,-

    Voorwaarden voor deze woning

    Voorwaarden Italian Residence

    Let op:

    • Getoonde prijzen zijn indicatief. De exacte prijzen zijn op aanvraag en kunnen per week verschillen.
    • De dagprijs kan hoger uitvallen dan de weekprijs gedeeld door 7.
    • Verwarming: naar verbruik (let op: verwarming is erg duur in Italië, meestal rond € 4,- per m3).
    • Notes from Italian Tourist Board: A number of Italian municipalities have opted to apply the recently introduced tourist tax. Tax rates and regulations vary in different places, but this tax if any must be paid directly by tourists at their hotels/villa/residence.

    Hieronder ziet u de regio waar deze locatie zich bevindt. Let wel: de punaise is absoluut geen exacte locatievinder, maar een indicatie waar deze locatie zich ongeveer bevindt (binnen een straal van 30km). Door in en uit te zoomen vergroot of verkleint u het gebied en kunt u de plaatsjes zoals aangegeven in de tekst makkelijker vinden.

    Reactie toevoegen